Viko Karre Çerçeveli İkili Topraklı Priz Beyaz Meridian 220V

24,90TL Vergiler Hariç: 21,10TL

Viko Karre serisi ikili topraklı priz. Beyaz renklidir. Toprak hattı bağlanabilir. Çerçeve ile priz ayrı olarak gönderilir, montaj alıcı tarafından yapılacaktır. Orta kısımlardaki vidaları sökerek pri..

Viko Karre Çerçeveli Jaluzi İkili Anahtar düğme Beyaz Meridian

19,90TL Vergiler Hariç: 16,86TL

Viko Karre serisi ikili jaluzi anahtar. Beyaz renklidir. Jaluzi, kepenk benzerlerini kumanda eder. Düğme basıldığı noktada kalmaz, bırakında ilk konuma döner. Basılı tutulduğu sürece akım geçirir. Çer..

Viko Karre Çerçeveli Kapaklı Topraklı Priz Beyaz Meridian 220V

24,09TL Vergiler Hariç: 20,42TL

Viko Karre serisi topraklı kapaklı priz. Çocuk korumalı, priz kapaklıdır. Beyaz renklidir. Toprak hattı bağlanabilir. Çerçeve ile priz ayrı olarak gönderilir, montaj alıcı tarafından yapılacaktır. Ort..

Viko Karre Çerçeveli Komütatör İkili Anahtar Beyaz Meridian 220V

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Viko Karre serisi ikili anahtar, komütatör. Beyaz renklidir. İki lamba veya elektrik kaynağına bağlanarak ikisini kontrol eder. Düğme basıldığı noktada kalır. Çerçeve ile anahtar ayrı olarak gönderili..

Viko Karre Çerçeveli Komütatör Üçlü Anahtar Beyaz Meridian 220V

22,90TL Vergiler Hariç: 19,41TL

Viko Karre serisi üçlü anahtar, komütatör. Beyaz renklidir. İki lamba veya elektrik kaynağına bağlanarak ikisini kontrol eder. Düğme basıldığı noktada kalır. Çerçeve ile anahtar ayrı olarak gönderilir..

Viko Karre Çerçeveli Rotatif Dimmer 600 Watt Beyaz Meridian

54,90TL Vergiler Hariç: 46,53TL

Viko Karre serisi rotatif dimmer. Ayarlanabilir ışık sağlar. Dimmere uygun dimedilebilir led ampul ve halojen ampuller ile kullanılır. Beyaz renklidir. Çerçeve ile priz ayrı olarak gönderilir, montaj ..

Viko Karre Çerçeveli Tekli Anahtar Beyaz Meridian 220V

14,90TL Vergiler Hariç: 12,63TL

Viko Karre serisi tekli anahtar. Beyaz renklidir. Tek lamba veya elektrik kaynağına bağlanarak kontrol eder. Düğme, basıldığı noktada kalır. Çerçeve ile anahtar ayrı olarak gönderilir , montaj alıcı t..

Viko Karre Çerçeveli Tekli Data Prizi Beyaz Meridian RJ45 Cat5E

19,90TL Vergiler Hariç: 16,86TL

Viko Karre serisi tekli data prizi. RJ45 Cat5E data kablosu bağlamak içindir. Beyaz renklidir. Çerçeve ile priz ayrı olarak gönderilir, montaj alıcı tarafından yapılacaktır. Orta kısımdaki vidayı..

Viko Karre Çerçeveli Topraklı Priz Beyaz Meridian 220V

18,90TL Vergiler Hariç: 16,02TL

Viko Karre serisi topraklı priz. Beyaz renklidir. Toprak hattı bağlanabilir. Çerçeve ile priz ayrı olarak gönderilir , montaj alıcı tarafından yapılacaktır. Orta kısımdaki vidayı sökerek prizi çıkarın..

Viko Karre Çerçeveli Uydu Prizi F Konnektörlü Sonlu Beyaz Meridian

34,90TL Vergiler Hariç: 29,58TL

Viko Karre serisi F konnektörlü Uydu prizi. Çanak antenden merkezi sistemden gelen uydu kabloları bağlamak içindir. Beyaz renklidir. Çerçeve ile uydu priz ayrı olarak gönderilir , montaj alıcı tarafın..

Viko Karre Çerçeveli Veavien Anahtar Beyaz Meridian 220V

19,90TL Vergiler Hariç: 16,86TL

Viko Karre serisi Veavien anahtar. Beyaz renklidir. Bir Veavien anahtardan açmak, başka bir Veavien anahtardan kapatmak veya tam tersi için kullanılır.  Düğme, basıldığı noktada kalır. Çerçe..

Viko Karre Tekli Çerçeve Beyaz Meridian 220V

2,90TL Vergiler Hariç: 2,46TL

Viko Karre serisi tekli çerçeve. Beyaz renklidir. Tüm Karre ve Meridian serisi anahtar, düğme, data prizi ve prizler ile kullanılır. Çerçeve 8 cm çapındadır. Meridian serileri ile kullanılabilir. ..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)