Güneş Enerjili Solar Çatlak Sarkıt Led Armatür Bahçe Lambası

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

SOLAR ASKILI DEKORATİF ÇATLAK CAM PERİ LEDLİ LAMBABalkon, bahçe, otel, spa merkezi, teras ve bahçeler, kafeterya, lokanta ve evde kullanılır. Çatlak desenli cam kavanoz içinde peri tip led ip vardır. ..

Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Dış Lambası Saplamalı

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı solar lamba. Yaz kış bahçede toprağa saplayarak kullanılır. Güneş enerjisi ile şarj olur. Hafif ve kullanışlıdır. Gündüz şarj olur gece hava k..

Kazıklı Led Çim Armatür Bahçe Lambası 220 Volt 7 Watt

79,90TL Vergiler Hariç: 67,71TL

KAZIKLI ÇİM ARMATÜRÜ, YEŞİL, MAVİ, KIRMIZI  SEÇENEKLİBahçeniz de ister bir çiçeği ister bir ağacı veya duvarı farklı renklerde yansıtmak istiyorsanız yüksek ışıklı toprağa saplamalı  bu ürün..

Meşale Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Lambası Saplamalı

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

TİTREK IŞIKLI BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı meşale solar lamba. Alev ışığı gibi titrek yanar. Ortama mum ambiyansı verir. Bahçe, tarla, kafeterya gibi alanlarda güzel bir a..

Mini Polikristal Solar Güneş Paneli Şarj Cihazı USB Power Bank

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

Mini Polikristal Solar Güneş Paneli Şarj Cihazı USB Power Bank Özellikli  Çok Amaçlı Sonsuz Enerji KaynağıPolikristal solar panel mini güneş enerjisi kaynağı. Arka ayak ile güneşe doğru  pan..

Panel Güneş Enerjili Solar Led Bahçe, Duvar Aydınlatma Lambası

100,30TL Vergiler Hariç: 85,00TL

Solar güneş enerjili led panel. Kapıda, duvarda, pencere kenarında, garajda, ev ve ofis her yerde kullanılabilir. Şarj olduktan sonra hava kararınca devreye girer. Direk gün ışığı alan yerde kullanılı..

Pilli Kamp Çadır Feneri Askılı Led Çalışma Lambası Portatif

34,90TL Vergiler Hariç: 29,58TL

Güçlü led ampullü portatif çadır feneri. 3 kademelidir. Outdoor alanda özellikle gece daha iyi aydınlatması için ledleri beyaz renklidir. Gece yürüyüşlerinde sırt çantasına asarak yolu görmek mümkündü..

Şarjlı Kamp Kafa Feneri Askılı 12 Led Yürüyüş Trekking Lambası

44,90TL Vergiler Hariç: 38,05TL

Güçlü 12 led ampullü kafa lambası. Açma kapama düğmelidir. Outdoor alanda özellikle gece daha iyi aydınlatması için ledleri beyazdır. Gece yürüyüşlerinde daha parlak görüş sağlar. trekking, mağara yür..

Solar Çok Amaçlı Güneş Enerjili Sensörlü Bahçe Ledli Aplik Lamba

109,90TL Vergiler Hariç: 93,14TL

Led Fotoselli Bahçe, Garaj, Havuz, Çok amaçlıSolar, güneş enerjili çok amaçlı aplik lamba. İki göz ile ile aydınlık sağlar. Bahçe, havuz, otopark, merdivenlerde kullanılır. Otomatik kurulumlu, hareket..

Solar Çok Amaçlı Güneş Enerjili Sensörlü COB Ledli Aplik Lamba

74,90TL Vergiler Hariç: 63,47TL

Solar panelli, Fotoselli 3 Metre EtkiliSolar, güneş enerjili çok amaçlı aplik lamba. DUVAR tipidir. COB led ile yüksek homojen  ışık verir. Üzerindeki düğme ile açılır ve kapanır. Bahçehavuz, oto..

Solar Güneş Enerji Panel Şarjlı Fener, Led Lambalı Kamp Işık Seti

269,90TL Vergiler Hariç: 228,73TL

4 ÖZELLİKLİ SOLAR AYDINLATMA SETİ1- Ledli El Feneri, Işıldak, Şarj Kutusuİki ledli parlak ışıklı ışıldak aynı zamanda şarjj kutusudur. Açma kapama düğmesi ile kullanılmadığı zaman kapatılabilir. Üzeri..

Solar Güneş Enerjisi Şarjlı Led Kamp Lambası, Dağ El Feneri Büyük

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

Güneş enerjili şarjlı kamp lambası 6 ledli. Ham el feneri hem şarjlı askılı lamba olarak kullanılır. Güneş enerjisi ve 220 Volt ile şarj olur. Şarj olduktan sonra mobil şarj cihazı olarak kullanılır. ..

Solar Güneş Enerjisi Şarjlı Led Kamp Lambası, Dağ El Feneri Küçük

54,90TL Vergiler Hariç: 46,53TL

Güneş enerjili şarjlı kamp lambası 6 ledli. Ham el feneri hem şarjlı askılı lamba olarak kullanılır. Güneş enerjisi ve 220 Volt ile şarj olur. Şarj olduktan sonra mobil şarj cihazı olarak kullanılır. ..

Top Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Lambası Saplamalı

39,90TL Vergiler Hariç: 33,81TL

TOP BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı solar lamba. Üst tarafı karpuz, top şeklindedir. İçinde açma kapam düğmesi bulunur. BU ÜRÜN AYDINLATMA DEĞİL DAHA ÇOK YOL GÖSTERME AMAÇLID..

Uzaktan Kumandalı Ampul Şarjlı Işıldak Lamba Fener AC/DC E27

27,90TL Vergiler Hariç: 23,64TL

ŞARJLI UZAKTAN KUMANDALI 22 LED IŞIK Uzaktan kumandalı şarjlı lamba gece lambası. Elektrikler kesildiğinde otomatik devreye girer. Toplam 22 led vardır. 8'li ve 14'lü 2 grup ledin hepsi veya bir ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)