Askılı Güneş Enerjili Şarjlı Fener, Acil Durum Led Kamp Lambası 4 Mod

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

Güneş enerjisi şarjlı 4 ayrı lamba seçenekli acil durum, kamp lambası, ışıldak. 13 Watt ile oldukça güçlüdür. Güneş enerjisi, USB veya ürün ile beraber gelen 220 Volt kablosu ile şarj edilir. 4 ayrı m..

Buzlu Sarkıt Güneş Enerjili Solar Led Armatür Bahçe Lambası

99,90TL Vergiler Hariç: 84,66TL

Renkli ledli, güneş enerji şarjlı kavanoz lamba. Balkon, bahçe, otel, spa merkezi, teras ve bahçeler, kafeterya, lokanta ve evde kullanılır. Buzlu desenli kavanoz içinde peri tip led ip vardır. Dış me..

Çiçek Güneş Enerji Solar Ultrasonik Köstebek, Fare, Yılan Kovucu

114,90TL Vergiler Hariç: 97,37TL

Çiçek şeklinde ortası led ışıklıdır. Kazık üzerindeki şeffaf bölümde led ışık vardır. Güneş enerjili köstebek, tarla faresi, yılan, sincap, porsuk kovucu. Güneş enerjisi ile şarj olan ultrasonik kovuc..

Güneş Enerjili Solar Çatlak Sarkıt Led Armatür Bahçe Lambası

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

SOLAR ASKILI DEKORATİF ÇATLAK CAM PERİ LEDLİ LAMBABalkon, bahçe, otel, spa merkezi, teras ve bahçeler, kafeterya, lokanta ve evde kullanılır. Çatlak desenli cam kavanoz içinde peri tip led ip vardır. ..

Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Dış Lambası Saplamalı

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı solar lamba. Yaz kış bahçede toprağa saplayarak kullanılır. Güneş enerjisi ile şarj olur. Hafif ve kullanışlıdır. Gündüz şarj olur gece hava k..

Güneş Enerjili Solar Ultrasonik Köstebek, Fare, Yılan Kovucu 800m

134,90TL Vergiler Hariç: 114,32TL

Güneş enerjili köstebek, tarla faresi, yılan, sincap, porsuk kovucu. Güneş enerjisi ile şarj olan ultrasonik kovucu belirli aralıklarla titreşip ultrasonik ses çıkarır. Bu şekilde bahçe, tarla gibi aç..

Kazıklı Led Çim Armatür Bahçe Lambası 220 Volt 7 Watt

79,90TL Vergiler Hariç: 67,71TL

KAZIKLI ÇİM ARMATÜRÜ, YEŞİL, MAVİ, KIRMIZI  SEÇENEKLİBahçeniz de ister bir çiçeği ister bir ağacı veya duvarı farklı renklerde yansıtmak istiyorsanız yüksek ışıklı toprağa saplamalı  bu ürün..

Meşale Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Lambası Saplamalı

59,90TL Vergiler Hariç: 50,76TL

TİTREK IŞIKLI BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı meşale solar lamba. Alev ışığı gibi titrek yanar. Ortama mum ambiyansı verir. Bahçe, tarla, kafeterya gibi alanlarda güzel bir a..

Mini Polikristal Solar Güneş Paneli Şarj Cihazı USB Power Bank

94,90TL Vergiler Hariç: 80,42TL

Mini Polikristal Solar Güneş Paneli Şarj Cihazı USB Power Bank Özellikli  Çok Amaçlı Sonsuz Enerji KaynağıPolikristal solar panel mini güneş enerjisi kaynağı. Arka ayak ile güneşe doğru  pan..

Panel Güneş Enerjili Solar Led Bahçe, Duvar Aydınlatma Lambası

100,30TL Vergiler Hariç: 85,00TL

Solar güneş enerjili led panel. Kapıda, duvarda, pencere kenarında, garajda, ev ve ofis her yerde kullanılabilir. Şarj olduktan sonra hava kararınca devreye girer. Direk gün ışığı alan yerde kullanılı..

Pilli Fener Led Lambalı Işıldak Kamp Işık Parlaklık Ayarı

49,90TL Vergiler Hariç: 42,29TL

Ledli ışıldak. Oldukça hafiftir. Loş ve kaliteli gün ışığı aydınlatma sağlar. Kampta veya elektrik olmayan tüm ortamlarda ışıldak olarak kullanılır. Yüksek ve kısık ışıklı el feneri ileriyi aydınlatır..

Pilli Kamp Çadır Feneri Askılı Led Çalışma Lambası Portatif

42,90TL Vergiler Hariç: 36,36TL

Güçlü led ampullü portatif çadır feneri. 3 kademelidir. Outdoor alanda özellikle gece daha iyi aydınlatması için ledleri beyaz renklidir. Gece yürüyüşlerinde sırt çantasına asarak yolu görmek mümkündü..

Şarjlı Fener USB Led Lambalı Işıldak Projektör Kamp Işık 25W

179,90TL Vergiler Hariç: 152,46TL

Ledli el feneri, ışıldak, USB çıkışlı şarj cihazı, DC 4 Volt çıkışı. Işıldak fener şarj edildikten sonra USB çıkışı (5 volt) ile cep telefonu şarj cihazı olarak da kullanılır. 4 DC Volt çıkışı ile ika..

Şarjlı Fener USB Led Lambalı Işıldak Projektör Kamp Işık 5W

119,00TL Vergiler Hariç: 100,85TL

Ledli el feneri, ışıldak. 300 gr ile oldukça hafiftir. 1 adet 5 Watt led el feneri ve led ikaz lambası ile parlak ve kaliteli bir aydınlatma sağlar. Kampta veya elektrik olmayan tüm ortamlarda ışıldak..

Şarjlı Fener, Led Lambalı Projektör Kamp Işık 10 Watt

119,90TL Vergiler Hariç: 101,61TL

Ledli el feneri, kamp lambası. Uzun huzmeli aydınlatma sağlar. İleriyi aydınlatır. Yüksek ışıkta 8 saate kadar düşük ışıkta 15 saate kadar çalışır. Şarj ederken kırmızı ışık şarj olunca yeşile döner. ..

Şarjlı Kamp Kafa Feneri Askılı 12 Led Yürüyüş Trekking Lambası

44,90TL Vergiler Hariç: 38,05TL

Güçlü 12 led ampullü kafa lambası. Açma kapama düğmelidir. Outdoor alanda özellikle gece daha iyi aydınlatması için ledleri beyazdır. Gece yürüyüşlerinde daha parlak görüş sağlar. trekking, mağara yür..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)