Çiçek Güneş Enerji Solar Ultrasonik Köstebek, Fare, Yılan Kovucu

Stok Durumu: 2-3 Gün
224,96TL
Vergiler Hariç: 190,65TL
Ürün Kodu: dagtz030

Hızlı Bİr Bakış

Çiçek şeklinde ortası led ışıklıdır. Kazık üzerindeki şeffaf bölümde led ışık vardır. Güneş enerjili köstebek, tarla faresi, yılan, sincap, porsuk kovucu. Güneş enerjisi ile şarj olan ultrasonik kovucu belirli aralıklarla titreşip ultrasonik ses çıka...
+

Çiçek şeklinde ortası led ışıklıdır. Kazık üzerindeki şeffaf bölümde led ışık vardır. Güneş enerjili köstebek, tarla faresi, yılan, sincap, porsuk kovucu. Güneş enerjisi ile şarj olan ultrasonik kovucu belirli aralıklarla titreşip ultrasonik ses çıkarır. Bu şekilde bahçe, tarla gibi açık alandaki kemirgenleri uzak tutar. titreşim ve sonik sesler diğer canlılara zarar vermez. Tarla veya bahçeye gelen kemirgenler zamanla bu seslerden rahatsız olarak bölgeyi terk edecektir. 800 m2 alanda etkilidir. Kemirgenlerin bölgeden temizlenmesi 1-2 hafta sürer. Su geçirmez, alüminyum kazıklı, uzun ömürlüdür. 46 cm yüksekliğinde 17 cm çapındadır. Toprağa 5 cm kadar dışarıda kalacak şekilde saplanır. 1,2V, 600 mA Ni-Mh pil kullanır. 400-100 Hrz arasında ses çıkarır, güneş paneli 2V 45 mAdir. 

Tüm ultrasonik koruyucularda etki süresi 4-6 hafta arasıdır. Ürünü kullanırken mutlaka borunun içindeki bağlantıyı yapın. 20 saniye arayla cihazın tiz bir ses çıkardığını göreceksiniz. Bundan sonra cihazı boruyu yukrıdan 5cm kalana kadar toprağa gömün ve zemine iyice basıp sertleştirin ki titreşim daha iyi olsun. Bundan sonra otomatik olarak 20 saniyede cihaz titreyip sinyal gönderecektir. Bu da sürüngenlerin yaklaşmasını otomatik olarak önleyecektir.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi