slider12

Güneş Enerjili Solar Bahçe, Yılbaşı Süs 50 Led Ampul Gün Işığı

65,00TL Vergiler Hariç: 55,08TL

Güneş enerjili su geçirmez ip led ışık. Gün ışığı (sarı) ve rgb (karışık renk)renk seçenekli iki ürünümüz var( aşagıdaki vidolara bakınız.).Yılbaşı, parti, lokanta, kafeterya, bar, ev, ofis süslemeler..

Güneş Enerjili Solar Çatlak Sarkıt Led Armatür Bahçe Lambası

82,90TL Vergiler Hariç: 70,25TL

SOLAR ASKILI DEKORATİF ÇATLAK CAM PERİ LEDLİ LAMBABalkon, bahçe, otel, spa merkezi, teras ve bahçeler, kafeterya, lokanta ve evde kullanılır. Çatlak desenli cam kavanoz içinde peri tip led ip vardır. ..

Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Dış Lambası Saplamalı

47,90TL Vergiler Hariç: 40,59TL

BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı solar lamba. Yaz kış bahçede toprağa saplayarak kullanılır. Güneş enerjisi ile şarj olur. Hafif ve kullanışlıdır. Gündüz şarj olur gece hava k..

Meşale Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Lambası Saplamalı

39,90TL Vergiler Hariç: 33,81TL

TİTREK IŞIKLI BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı meşale solar lamba. Alev ışığı gibi titrek yanar. Ortama mum ambiyansı verir. Bahçe, tarla, kafeterya gibi alanlarda güzel bir a..

Panel Güneş Enerjili Solar Led Bahçe, Duvar Aydınlatma Lambası

100,30TL Vergiler Hariç: 85,00TL

Solar güneş enerjili led panel. Kapıda, duvarda, pencere kenarında, garajda, ev ve ofis her yerde kullanılabilir. Şarj olduktan sonra hava kararınca devreye girer. Direk gün ışığı alan yerde kullanılı..

SOLAR BAHÇE MUM FENER

106,20TL Vergiler Hariç: 90,00TL

..

Solar Çok Amaçlı Güneş Enerjili Sensörlü 44+8 Ledli Aplik Lamba

89,90TL Vergiler Hariç: 76,19TL

44 ön  led 8 yan Led Fotoselli Bahçe, Garaj, Havuz, Çok amaçlıSolar, güneş enerjili çok amaçlı aplik lamba. Muadil ürünler sadece ön tarafı aydınlatırken ürünümüz 44 led ön, 8 büyük led yan taraf..

Solar Çok Amaçlı Güneş Enerjili Sensörlü COB Ledli Aplik Lamba

64,90TL Vergiler Hariç: 55,00TL

Solar panelli, Fotoselli 3 Metre EtkiliSolar, güneş enerjili çok amaçlı aplik lamba. DUVAR tipidir. COB led ile yüksek homojen  ışık verir. Üzerindeki düğme ile açılır ve kapanır. Bahçehavuz, oto..

Solar Güneş Enerji Panel Şarjlı Fener, Led Lambalı Kamp Işık Seti

249,90TL Vergiler Hariç: 211,78TL

4 ÖZELLİKLİ SOLAR AYDINLATMA SETİ1- Ledli El Feneri, Işıldak, Şarj Kutusuİki ledli parlak ışıklı ışıldak aynı zamanda şarjj kutusudur. Açma kapama düğmesi ile kullanılmadığı zaman kapatılabilir. Üzeri..

Top Güneş Enerjili Solar Led Bahçe Aydınlatma Lambası Saplamalı

39,90TL Vergiler Hariç: 33,81TL

TOP BAHÇE SOLAR LED AYDINLATMA LAMBASIBahçe toprağa saplamalı solar lamba. Üst tarafı karpuz, top şeklindedir. İçinde açma kapam düğmesi bulunur. BU ÜRÜN AYDINLATMA DEĞİL DAHA ÇOK YOL GÖSTERME AMAÇLID..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)